Het is weer toegestaan om zonder je aan te melden naar de kerk te gaan. Omdat de afstandsregel is opgeheven per 25 september.

In de diensten van de Poort is het echter toch mogelijk een plek te reserveren op afstand in het stoelen vak. Hiervoor moet je je wel aanmelden zoals gebruikelijk. Onderstaande regels gelden daarvoor.

  • Je mag je aanmelden tot alle plekken vergeven zijn of uiterlijk tot 18:00 de avond van tevoren.
  • Het aanmeldsysteem is volledig geautomatiseerd, aanmelden is dan ook alleen mogelijk via het aanmeldformulier. Heb je een familielid wat niet zo handig is met de computer, verzorg dan even de aanmelding voor hem/haar.
  • De diensten worden 8 dagen van tevoren opengesteld voor aanmelden om 18:00. Voor normale zondagen is dat dus de zaterdag een week ervoor als de klokken luiden. Voor diensten op andere dagen, gaat de aanmelding dus ook op een andere dag open.
  • Aanmelden is mogelijk tot alle plekken vergeven zijn of uiterlijk tot 18:00 de avond van tevoren.
  • Diensten die volgeboekt zijn worden weergegeven in het aanmeldformulier. Staat een dienst niet in het formulier dan is deze (nog) niet beschikbaar voor aanmelden.
  • De kosters kunnen geen plekken reserveren!
  • Wil je meerdere personen aanmelden, maak gebruik van de “Meer gezinsleden aanmelden” optie. Anders kloppen de aantallen niet.
  • Alle gezinsleden moeten worden aangemeld, OOK de kinderen tot 12 jaar.
  • Bij het aanmelden hoeft elke naam maar één keer voor te komen. De naam die bij voornaam/achternaam ingevuld wordt hoeft dus niet bij de “Meer gezinsleden” toegevoegd te worden.
  • Kan je toch niet naar de dienst komen? Maak gebruik van de afmeldlink in de mail, dan maak je weer plaats voor andere gemeenteleden.

Als je een aanmelding hebt gedaan ontvang je een bevestigingsmail met daarin alle informatie rond de dienst. Lees deze goed door. Hierin staat ook een link om je weer af te melden, mocht je onverhoopt toch niet kunnen. Het is niet de bedoeling om een aanmelding door te geven. De aanmelding is gekoppeld aan je naam.

Twee dagen voor de dienst ontvang je een herinneringsmail met daarin nogmaals alle informatie en mogelijkheid tot afmelden.

Het aanmeldformulier is hier te vinden: https://aanmelden.gku-pkn.nl