Aanmelden voor de kerkdienst

Zoals u weet, is het tot vrijdagavond 20.00 uur mogelijk u aan te melden voor de kerkdiensten de volgende zondag. Vanaf vrijdagmiddag 17.00 uur staat het een ieder vrij om zich aan te melden als er nog plaatsen beschikbaar zijn. Dit geldt dus ook voor gemeenteleden die net een kerkdienst hebben bezocht of zich al voor de volgende week hebben aangemeld. Wilt u graag zondag naar de kerk en u ziet vrijdag na 17.00 uur dat er nog plaatsen beschikbaar zijn, meldt u dan snel aan! De aanmelding wordt vrijdagavond om 20.00 uur gesloten, zodat er ook nog tijd is dit te verwerken en de kerken hierop in te richten. U hoeft dan dus ook geen mailtjes, appjes of telefoontjes meer naar de kosters te doen.
Aanmelden kan dus hier: https://aanmelden.gku-pkn.nl/

Print your tickets