De ontdekking van Kerst

De Gereformeerde Jeugd Centrale presenteert: “De ontdekking van Kerst”.

Op vrijdag 22 december komt het kerstevangelie weer op een bijzonder wijze tot leven in kerkelijk centrum De Poort, dit keer in spel, muziek en schaduwtheater!

De bezoeker wordt meegenomen naar de velden van Efrata en staat tussen echte dieren, oog in oog met herders die een geweldige boodschap hebben. Nog voordat de avond begint, zit u al midden in het verhaal….

Een kerstgospelconcert staat vervolgens op het programma met Gerald Troost. In “morgen is het kerst” neemt hij de bezoekers mee op een muzikale ontdekkingsreis naar kerst.

De boodschap van kerst is niet alleen te horen tijdens deze bijzondere avond, nee er is ook genoeg te zien! Stichting Musical Groep Urk heeft zichzelf voor een compleet nieuwe uitdaging geplaatst, zij brengt dit jaar het kerstevangelie op een wel heel bijzondere manier. Het verhaal komt tot leven in schaduwtheater!

Een avond voor jong en oud!

Kaartverkoop maandag 27-11 19:00-20:00 kerkelijk centrum De Poort.

Print your tickets