Onderweg naar Pasen dag 9!

Lees vandaag Lucas 6: 27 – 42

Vers 27 : Jezus zei: “Luister naar wat Ik zeg: houd van je vijanden en wees goed voor de mensen die je haten.

Als je dit leest denk je misschien, nou dat kan ik echt niet hoor.. hij of zij is niet zomaar een vijand toch? God leert ons in dit bijbel gedeelte om onze vijanden lief te hebben. Neem ze mee in jou persoonlijk gebed vandaag.. Bid voor hij/zij.. God kent jou gedachten en gevoel over jou vijand.
God bied rust ❤️

Vers 37 : Oordeel niemand. Dan zul jij ook niet geoordeeld worden. Veroordeel niemand. Dan zul jij ook niet veroordeeld worden. Laat los, dan zul jij ook losgelaten worden.

” De splinter en de balk ”

Hoe gemakkelijk is het om te oordelen over een ander, over zijn of haar leven en de keuzes die gemaakt worden. Hoeveel gesprekken vinden er niet plaats achter andermans rug om? Als we eerlijk zijn hebben we dit allemaal wel eens van dichtbij meegemaakt of er aan deelgenomen..

Ga het eens proberen te bekijken vanuit jou ogen.. hoe zou jij het vinden als er over jou of jou vrienden op die manier gepraat wordt? Probeer hier vandaag eens extra op te letten..

Vraag God om hulp, Hij is bij jou alle dagen ❤️

klik hier om een lied te beluisteren passend bij de tekst van vandaag! 

Print your tickets