De vervulde profetie – kindereditie!

Wordt verwacht… en geef je op!

Op 22 december staat er een bijzondere musical op de planken van kerkelijk centrum De Poort, namelijk ‘De vervulde Profetie’. Het bijzondere aan deze editie is dat het een kindermusical wordt. De gehele cast bestaat namelijk uit kids van +/- 8 t/m 12 jaar! 

De spelers, het koor, de band zijn dus allemaal kinderen! Nu zijn wij op zoek naar kinderen, op zoek naar jong talent… want zonder jong talent kunnen we dit niet doen! Vanaf donderdag 20 september starten de repetities en dan steeds iedere donderdag van 19:00-20:00 uur. 

Dus wil je graag toneelspelen, zingen of muziek maken in de band? Geef je dan nu op voor de audities in september! 

Opgave is mogelijk via de link: 

https://tinyurl.com/ydyafyfk

Print your tickets