Foto’s Afscheidsconcert Elly & Rikkert staan online!

“Ik wil ho-ho-ho-ho-hoog in de wolken springen, een gat in de lucht.” Hebben jullie dat ook, dat die liedjes van afgelopen woensdagmiddag 05 juni j.l. nog steeds in je hoofd zitten? Wat een feest was dat, hè? En bij het liedje “Een gat in de lucht” mochten de kinderen zelfs op het podium een gat in de lucht springen.

Samen met Elly en Rikkert hebben we heel veel bekende liedjes gezongen. Om ze te bedanken voor de afgelopen 50 jaar, hebben we ze samen het zegenlied toegezongen. Heb je gezien hoe mooi ze dat vonden? En natuurlijk kregen ze ook nog een cadeau van Annemijn, die Elly en Rikkert in stripvorm had getekend. En ze werden nog toegezongen door Geke’s Tiental.

Als je er niet bij kon zijn, of als je gewoon nog even wilt nagenieten, dan kun je de foto’s van onze fotograaf nog eens bekijken in het fotoboek.

Klik hier om de foto’s te bekijken van het Afscheidsconcert van Elly&Rikkert woensdagmiddag 05 juni j.l.

Print your tickets