Geef je nu op voor JC on the road!

JC on the Road

Deze zomer komt de JC met een nieuwe editie van ‘JC on the road’.

Is het een speurtocht? Is het een quiz? Is het een autotocht? Is het een escaperoom? Laten we voor het gemak maar zeggen, het is weer van alles een beetje… Maar één is zeker, zoals de naam al zegt, we gaan op de wielen!

JC on the road is een activiteit voor jong en oud! Wat je als deelnemend team nodig hebt is een auto met bestuurder en natuurlijk een aantal passagiers die staan te popelen om aan dit avontuur te beginnen. Tijdens de route reizen we langs verhalen uit de Bijbel, ontdekken we een mooie route en kom je voor allerlei uitdagingen te staan.

Codes moeten worden gekraakt, puzzels moeten worden opgelost, vragen moeten worden beantwoord en opdrachten moeten worden uitgevoerd…

Durf jij de uitdaging aan? Geef je dan nu op met je team via de JCapp!

Deelname aan deze activiteit bedraagt €7,50 p.p. Dit is inclusief al het benodigde materiaal en een uitgebreide lunch!

JC on the road 22-06-2024 10:00 kerkelijk centrum De Poort.

 

Print your tickets