Gespreksgroep voor gemeenteleden met autisme.

Gespreksgroep voor gemeenteleden met autisme.

Vanuit het jongerenpastoraat is het verlangen ontstaan om in het nieuwe seizoen een gespreksgroep vorm te gaan geven voor gemeenteleden in het autistisch spectrum. Binnen onze gemeente kunnen deze jonge en oudere broeders en zusters tegen bepaalde dingen aanlopen, waar we met elkaar niet altijd bij stilstaan. Het lijkt ons dan ook goed om dit met elkaar te kunnen bespreken en deze ruimte willen wij creëren in deze gespreksgroep. Zo kunnen we van elkaar leren en wellicht in de toekomst op passendere manier samen kerk zijn. Bent u zelf geïnteresseerd om deel te nemen aan de gespreksgroep of kent u iemand in uw omgeving waar dit waardevol voor kan zijn, dan kunt u contact opnemen met Jongerenpastor Sjoerd Bakker.

sjoerdbakker@gku-pkn.nl

Print your tickets