Gezocht: Schaap met vijf poten!

Voor onze bruisende gemeente zijn we op zoek naar een broeder of zuster (of echtpaar) die de functie wil vervullen van:

KOSTER-BEHEERDER (M/V) voor 0,8 fte

In onze kerkgebouwen en met name in De Poort is het een drukte van belang. Van de koster-beheerder wordt gevraagd dit samen met de twee kosters en vele vrijwilligers in goede banen te leiden. Je trekt nieuwe vrijwilligers aan, beheert de zalen en de zaalverhuur, stelt roosters op en coördineert de verschillende werkzaamheden. Indien nodig verricht je ook zelf alle voorkomende werkzaamheden. Zo draag je bij aan de opbouw van onze gemeente. Wil je hier graag aan meebouwen dan nodigen wij je uit om te solliciteren.

Je moet beschikken over deze vijf “poten”:

  • je bent gastvrij;
  • je kunt goed coördineren;
  • je kunt collega’s en vrijwilligers coachen en motiveren;
  • je werkt pro-actief;
  • je kunt goed kunnen communiceren (mondeling en schriftelijk).

Hier meer informatie: Vacature koster-beheerder 2020

Print your tickets