GKU Israël reizen 2020.

Israëlreis: Meer bagage mee terug op de terugreis…

Vele mensen zijn in deze periode van het jaar al druk bezig met de voorbereidingen voor de vakantie die voor de deur staat. Misschien heb jij ook wel plannen voor deze zomer, misschien ook wel niet. Het thema van het laatste kerkblad is, “Ik ga op reis en ik neem mee…”, wat neem jij mee op reis en wat neem je mee terug?

Heb jij dit jaar nog geen reisplannen, wellicht is de GKU Israëlreis in 2020 dan iets voor jou. In de planning voor 2020 staan twee groepsreizen van maximaal 45 personen. In het voor– en najaar zijn nog slechts enkele plekken beschikbaar. Een reis naar Israël is echt een reis waar je op de terugweg veel meer bij je hebt, dan op de heenweg. Een Israëlreis geeft je namelijk nogal wat geestelijke bagage mee. Het is oprecht een levenservaring die je altijd bij zal blijven. In tien dagen tijd reis je namelijk niet alleen door het land van de Bijbel heen maar ook door vele delen van de Bijbel zelf. Doormiddel van verschillende excursies en Bijbelstudies zal de schrift als het ware tot leven komen.

Bent je geïnteresseerd of heb je nog vragen stuur een mail naar israelreis@gku-pkn.nl of bel 0683972053

Print your tickets