Groen-onderhoud Poort

Vanaf de opening van de Poort tot en met deze zomer heeft onze broeder Gerrit Tekkelenburg de groenvoorziening om het gebouw onderhouden. Dit heeft Gerrit altijd met veel inzet en plezier gedaan en daarvoor willen we hem hartelijk bedanken, vrijwilligers zoals Gerrit zijn goud waard. Maar omdat hij naar eigen zeggen ook een jaartje ouder wordt heeft hij aangegeven deze zomer voor het laatst zijn taak om de Poort uit te voeren en daarna van zijn welverdiende rust te gaan genieten.

Daarom zijn we op zoek naar 1 of 2 enthousiaste broeders of zusters die het net als Gerrit leuk vinden om de groenvoorziening om de Poort bij te houden. Het gaat om het onkruid vrij houden van bakken en hagen en het plein, het grote werk zoals snoeien e.d. wordt 2 keer per jaar gedaan door een tuinbedrijf.

Ben jij die gouden vrijwilliger?

Kom dan langs in de Poort en meld je aan of bel ons even  06-23272568

Print your tickets