Groeten uit Rome dag 1.

Al heel vroeg zijn we uit de Poort vertrokken om af te reizen naar Rome. We werden eenmaal aangekomen in Italië getrakteerd op prachtig weer. Met een eigen bus zijn we op pad gegaan. Onze eerste stop was bij de indrukwekkende basiliek, St. Paulus buiten de muren, hier zou de apostel Paulus begraven liggen en kunnen zijn boeien nog bezichtigd worden. Daarna zijn we bij de catacomben van San Callisto geweest, een enorme ondergrondse begraafplaats van de eerste christenen in Rome. Deze week hebben we als thema ‘In de voetsporen van Petrus en Paulus’ dit hebben we daadwerkelijk ook gedaan door een stukje te wandelen op de ‘Via Appia Antica’ deze oude romeinse weg was er namelijk al in de dagen van de apostelen. Eenmaal aangekomen in ons hotel welke gevestigd is in een voormalig klooster kon een ieder zijn eigen wegen gaan. In de avond stond de bekering van Saulus centraal de Bijbelstudie.

Saulus vroeg;’ Heer wie bent u?’ De stem zei: Ik ben Jezus. Ik ben degene die jij vervolgd. Handelingen 9:5

Groeten uit Rome!

Print your tickets