Jongeren aan het woord!

LidLare…

Ondertussen alweer 2 maanden geleden, de tijd vliegt. Tweede paasdag deden wij belijdenis van ons geloof. Een prachtige dienst met een tot de nok toe gevulde kerk. Deze dienst zien wij als het begin van iets moois. We hebben een bijzonder LidLare-traject mogen volgen met een enthousiaste en gezellige groep. Het is zo mooi om te zien hoe God door deze groep heen heeft gewerkt het afgelopen jaar en dat ook zal blijven doen. Veel mensen vroegen ons door het jaar heen waarom we de LidLare op zaterdagavond wilden volgen. ‘Dan heb je toch niks aan je weekend’ was vaak de reactie en wij zijn het er mee eens dat het in het begin even wennen was. Waar je normaal om half 8 richting de torenstraat ging zat je nu ineens in een zaaltje in de kerk te praten over je geloof. Veel mensen keken ons raar aan als we zeiden dat we zaterdagavond naar de kerk gingen en om eerlijk te zijn hadden wij zelf ook wel eens geen zin maar hoe mooi is het dan als je Gods aanwezigheid in je leven steeds meer op begint te vallen. Wat ons ook opviel, was de aardse verleiding des te meer, we met God gingen praten, uit de bijbel gingen lezen en ons met ons geloof bezig hielden. De wereld trekt aan ons mensen en zal altijd aan ons blijven trekken. Wees niet bang om in deze verleidingen voor Jezus te kiezen en te wandelen op de smalle weg (Mattheus 7:13-14). Zullen we deze weg altijd fluitend bewandelen? Natuurlijk niet, maar wij mogen door al onze fouten heen altijd vertrouwen op God. Dit was een klein onderdeel van wat we geleerd hebben tijdens de LidLare. Dus wees niet bang, bewandel de smalle weg en kies voor Jezus.

Joël (22) & Dianne (21)

Print your tickets