Nieuwe musical: “Verloren” een gelijkenis?

Dit voorjaar komt Stichting Musical Groep Urk met een geheel nieuwe musical, de musical “Verloren”. Verschillende gelijkenissen vormen de basis voor het verhaal, oude woorden herklinken terwijl het tegelijkertijd ook heel herkenbaar is voor onze tijd. Het spel en de liederen nemen ons zo mee naar Bijbelse tijden maar houden ons vandaag ook een duidelijke spiegel voor! Vele karakters passeren de revue, wellicht dat er eentje tussenzit waar u zich mee zou kunnen identificeren…

Deze nieuwe musical weet de bezoeker te raken met een lach en met een traan. En doet een beroep op uw eigen keuzes in het leven. Reis mee in het verhaal en ontdek zelf dat wat “verloren” is door het werk van Jezus “gevonden” mag worden! In de aanloop naar Pasen toe een prachtige avond voor jong en oud! U bent meer dan welkom!

Vrijdag 12 April 19:30 De Poort
Zaterdag 13 April 19:30 De Poort

Start kaartverkoop maandag 25 Maart 19:00 De Poort, kosten €7,50 per kaartje.

Print your tickets