Nieuws van het CvK

Verbetering geluid
In de afgelopen periode zijn er in verschillende kerkgebouwen wat problemen met het geluid geweest. De oorzaak van de problemen was heel divers. Zo moest bijvoorbeeld in de Petrakerk een aantal vrijwilligers vele uren zoeken, voordat ze de bron van het probleem hadden gevonden. Er is hard aan gewerkt om dit vervolgens te verhelpen en ook is de nodige nieuwe apparatuur aangeschaft.

Een ander voorbeeld: in De Poort is bij een paar headsets geconstateerd dat ze niet helemaal goed meer werken. Deze zijn ondertussen hersteld, maar misschien gaan we binnenkort wel nieuwe headsets aanschaffen.

We hopen zo de kwaliteit van het geluid weer op niveau te hebben, want we vinden dit erg belangrijk voor de kerkdiensten en alle andere activiteiten. Door al die verschillende activiteiten en gebruikers is het soms best lastig om alles te voorkomen, maar weet in ieder geval dat er de nodige tijd en geld wordt geïnvesteerd om het geluid steeds op orde te hebben.

Zijn er aandachtspunten, mail deze dan naar avteam@gku-pkn.nl of geef ze door aan Jelle Post.

Print your tickets