Oenze Bep met pensioen

Ja u leest het goed; onze trouwe en zorgzame vrijwilligster Bep Kapitein heeft na 6 jaar trouwe dienst haar werkzaamheden in De Poort met pijn in het hart beëindigd. Bep is 73 jaar en al een tijdje merkt ze dat de geest nog graag wil maar het lichamelijk wat zwaarder wordt.
Bep komt altijd op maandag, woensdag en vrijdag helpen met schoonmaken en natuurlijk omdat ze het heel gezellig vindt in De Poort.
Haar vaste klus is altijd op maandag het hele wc-blok van top tot teen onder handen nemen, maar ook zorgt ze er op vrijdag voor dat de preekstoel en het podium glimmen als een bel en op woensdag doet ze samen met zus Gees de overige klusjes.
Kortom, Bep heeft heel wat werk in die 6 jaar gedaan en daar zijn we haar heel dankbaar voor.
Omdat Bep nu stopt in De Poort zijn we op zoek naar een nieuwe hulp bij het schoon­maken en dan gaat het met name om eens in de week de wc’s schoonmaken op maandag of dinsdagochtend.

Bent u, ben jij onze nieuwe enthousiaste vrijwilliger(ster)? Neem dan even contact op met de koster beheerder Hiltje Post 06-23272568 of kom gezellig langs in De Poort.

Print your tickets