Onderweg naar Pasen dag 3!

Lees vandaag: Lucas 4: 31- 41

Jezus verlaat Nazaret en trekt naar Kapernaum een plaats waar Hij zal wonen en werken. Hij spreekt regelmatig in de synagoge en de mensen zijn diep onder de indruk van zijn onderwijs. Ze proeven zijn gezag uit de woorden die Hij spreekt. Keer op keer worden de levendmakende woorden van God gebracht, uitgesproken en beleden. Niet zo gek dat daar de leugens van de duivel geen ruimte meer krijgen. Want dan, op een dag, komt er tijdens een dienst in de synagoge een boze geest in een man. Plotseling breekt er geschreeuw uit in een rustige dienst. Iedereen verstijft en schrikt. Wat gebeurt hier en wie grijpt in?

Jezus greep in, hij spreekt de woorden : Geest zwijg en ga weg uit hem! De geest vertrekt en laat het lichaam vallen op de grond.

Hoe denk jij dat Jezus aan zijn macht en gezag kwam? En wat betekend dit voor jou?

Klik hier om een lied te beluisteren passend bij de tekst van vandaag!

Print your tickets