Van de beroepingscommissie

Nadat we de laatste vergadering weer afspraken hadden gemaakt zijn we ‘s zondags wekelijks de weg op gegaan om predikanten “live” te beluisteren. Van de te beluisteren predikanten hadden we vóór het beroep van ds. Van Zanden ook al wat preken beluisterd. Nu na een paar maanden kwamen deze predikanten nog steeds op de lijstjes van de commissie­leden voor. Om predikanten te beluisteren hebben we de commissie in twee groepen verdeeld en gaan we afzonderlijk van elkaar op pad om te luisteren. Tijdens deze diensten kunnen er spontane gesprekken ontstaan met de gemeente­leden. Dit helpt ons ook, voor zover dit mogelijk is, een duidelijk beeld te vormen van beroepbare predikanten voordat we een definitief lijstje gaan maken en contact opnemen.
Hieronder nog even het mailadres van de beroepingscommissie. Het is goed om samen met u als gemeente dit werk te mogen doen.

beroepingscie@gku-pkn.nl

Print your tickets