Zondagschool meesters en juffen gezocht!

Word jij onze nieuwe meester of juf?

Voor het komende seizoen zijn we misschien wel op zoek naar jou!

Waarom? Omdat jij misschien wel de persoon bent, wie het mooi lijkt om kinderen te vertellen over het verlossende werk van Jezus Christus. Omdat jij misschien wel de persoon bent, wie het mooi lijkt om op ontdekkingsreis te gaan door de Bijbelverhalen heen om daarna vervolgens samen aan de slag te gaan met leuke verschillende verwerkingsvormen en creatieve werkjes. Omdat jij misschien wel de persoon bent, wie het mooi lijkt om samen na te denken over wat het betekent om een kind van God te zijn?

Misschien ben jij wel deze persoon… misschien twijfel je nog… Weet dat je dit mooie werk nooit alleen hoeft te doen. Als team mogen we steeds ervaren dat God er bij is! Niet alleen de kinderen mogen leren op de zondagschool ook voor jezelf als meester of juf is het een verrijking!

Nieuwsgierig geworden of jij deze persoon bent waar wij naar op zoek zijn?

Stuur een mail voor meer informatie of meld je aan via: zondagsschool@gku-pkn.nl

Print your tickets